O nas

Kim jesteśmy

Twoi Klienci dokonują wyboru z różnych powodów, czasem chodzi o lokalizacje, menu, a czasem o udogodnienia takie jak parking pod lokalem. Więc postanowiliśmy zebrać te informacje w jedno miejsce i sensownie to wszystko poukładać, aby skuteczniej przedstawić lokal i menu Twoim przyszłym i obecnym klientom. Dlatego wprowadzamy innowację na rynku e-commerce ułatwiając wyszukiwanie punktów gastronomicznych.

Mamy swoje słabe strony

 • Aktualizacja profilu
  Aktualizacja profilu

  Wymagamy aby firma w miarę możliwości uaktualniała dane o swoim lokalu, takie jak: menu, filtry, godziny otwarcia, udogodnienia. Zależy nam na tym, by jak najlepiej świadczyć nasze usługi dla Ciebie i Twojego klienta.

 • Kod QR
  Kody QR

  Nasz klient odwiedzający restauracje, który korzysta z programu lojalnościowego będzie wymagał zeskanowania kodu QR, powinien on zostać udostępniony przez pracownika restauracji. Mamy już rozwiązanie tej niedogodności i planujemy je wdrożyć, gdy tylko będzie to możliwe.

Otrzymasz od nas

 1. 1. Przestrzeń reklamową

  Stwórz indywidualny profil dla swojej restauracji, na którym wyróżnisz swoje atuty, znajdziesz i zachęć więcej klientów. Pokaż się z jak najlepszej strony i zadbaj o swoją rozpoznawalność.

  Przestrzeń reklamowa
 2. 2. System Rezerwacji

  Udostępniamy prosty i praktyczny system rezerwacji stolików. Oszczędzasz czas zmniejszając ilość połączeń telefonicznych oraz odpisywania na ich wiadomości.

  Rezerwacje
 3. 3. Statystyki

  Skorzystaj z szczegółowych statystyk i badaj popularność Twojego lokalu.

  Statystyki
 4. 4. Program lojalnościowy

  U nas nie kolekcjonujesz subskrybentów, u nas zbierasz stałych klientów, a dla potencjalnych zainteresowanych jesteś widoczny przez cały czas.

  Program lojalnościowy

Oszczędzasz

Czas, pieniądze i cierpliwość

Zakładając profil na Preno.pl nie musisz szukać nikogo kto poprowadzi Twój marketing, więc nie musisz mu płacić, ani go pilnować. Wprowadzamy innowację w tym zakresie, całkowicie mierzalną, z raportami i bez abonamentów. Płacisz tylko za wyświetlenia. Nie musisz już prowadzić żadnej innej kampanii w Internecie, zatrudniać grafików, zlecać druku ulotek, ani płacić za ich roznoszenie. Reklamę zleć nam, a zrobimy to szybciej, lepiej i taniej.

Oszczędzasz

Cenimy Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.