FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Preno.pl?

Preno.pl to wyszukiwarka gastronomicznych lokali, budek i foodtruck'ów, które możesz wyszukiwać korzystając z dedykowanych filtrów, kategorii, udogodnień, lokalizacji, albo według ulubionych potraw.

Dlaczego mamy hasło?

Serwis i aplikacja mobilna jest obecnie w fazie testów i poprawek, ale nadal można natrafić na jakieś błędy, czy niedociągnięcia, dlatego ukrywamy to pod hasłem. Gdy portal będzie już gotowy zdejmiemy hasło i każdy będzie mógł korzystać z naszych usług.

Jesteś już z nami?

Czym dłużej jesteś u nas zarejestrowany do momentu oficjalnej premiery, tym bardziej Twój okres próbny zostanie przez nas przedłużony. Za zgłaszanie wszelkich błędów i sugestii również nie pozostaniemy obojętni :)

Opłaty?

Przeglądanie i korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe. Wprowadzenie opłat za kampanię reklamową planujemy nie wcześniej niż po oficjalnej premierze serwisu. Wtedy zacznie działać udzielony okres próbny, a po jego zakończeniu będziemy naliczać opłaty w formie kliknięcia w reklamę (CPC).

Kiedy będzie oficjalna premiera?

Według wstępnych założeń premierę chcemy ogłosić po przekroczeniu któregoś z poniższych progów:

  • A) 2 500 kont B2B
  • B) 100 000 kont klienta
  • C) Przełom 2 kwartał 2023 roku
Coś extra?

Od nowego roku udostępnimy panel płatniczy. Jeśli chcesz nam pomóc się rozwijać, będziesz mógł przekazać nam na to środki, a my z wdzięczności dorzucimy extra bonus.

Jakieś zobowiązania?

Brak. Dołączając do nas niczym nie ryzykujesz i możesz zrezygnować w każdej chwili, nawet po wykorzystaniu całego okresu próbnego.

Cenimy Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.